Informace uchazečům

Jak se přihlásím do výběrového řízení na volnou pozici?

Zašlete na náš kontaktní e-mail Vaši žádost o zařazení do výběrového řízení spolu s CV v českém i anglickém jazyce, včetně aktuální fotografie. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici máte zájem. Můžete také vyplnit dotazník pro uchazeče

Jak probíhá výběrové řízení?

Na základě Vaší žádosti a zaslaného životopisu posoudíme, zda splňujete základní předpoklady pro zvolenou pozic, a do 3 týdnů Vás vyrozumíme o dalším postupu. Pokud budete pozvání do výběrového řízení, setkáte se nejprve s našimi kolegy z úseku lidských zdrojů. Na této schůzce také dostanete příležitost vypracovat znalostní testy (informační technologie, cizí jazyky a další, v závislosti na pracovní pozici). V případě úspěšného absolvování první schůzky se setkáte s budoucím týmovým vedoucím a ředitelem příslušného úseku. Na základě doporučení z druhé schůzky Vám nabídneme odborné psychologické posouzení pracovních předpokladů u externího specialisty. Po vyhodnocení kompletních výstupů z výběrového řízení Vás pak bezprostředně seznámíme s výsledkem. 

Pokud Vám nebudeme moci aktuálně nabídnout adekvátní uplatnění, pak Vás na základě Vašeho souhlasu s uchováním osobních údajů a životopisu zařadíme do databáze uchazečů a v případě otevření vhodné pozice Vás budeme kontaktovat. S Vašimi osobními údaji budeme zacházet jako s důvěrnými a budou s nimi seznámeny pouze osoby, které se účastní výběrového řízení.

Začátek kariéry a osobní rozvoj v U&SLUNO 

Po dobu adaptace (většinou odpovídá délce zkušební doby) Vám bude k dispozici kolega z týmu, Váš patron. S ním se dohodnete na obsahu adaptačního plánu, postupně se seznámíte s ostatními kolegy a provozem společnosti. V průběhu adaptace se zapojíte do procesu zaškolování, kde se v sérii workshopů a přednášek seznámíte s činností společnosti, procesy, produkty, zákazníky a také technologiemi, v závislosti na pracovní pozici. Po úspěšném zaškolení začnete pracovat v projektových týmech na externích projektech.

S vedoucím svého týmu budete průběžně pracovat na svém plánu osobního rozvoje, který zohledňuje Vaše osobní i profesní zaměření a respektuje individuální přístup ke vzdělávání a učení se, v souladu s cíli společnosti.

Pracovní prostředí a podmínky

Vedle finančního ohodnocení nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod a sami si můžete vybrat, jak nabídku využijete:


  • Systém interního a externího vzdělávání
  • Atraktivní firemní akce
  • Příspěvek na stravování, pitný režim, narozeninové dárky
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění, příspěvek na inpiduální vzdělávání, sportovní aktivity, Flexipassy, atp.


Dále uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů, prosím, přiložte do emailu s životopisem:

Souhlasím, aby se zaslanými údaji byly seznámeny osoby, které budou rozhodovat o mém přijetí do zaměstnání. Souhlasím, aby v případě, že nebudu přijat do pracovního poměru na pozici, na kterou se hlásím, byly moje údaje použity pro výběrové řízení na jinou pozici, která odpovídá mé kvalifikaci. Zároveň dávám souhlas k umístění svých osobních dat v informační databázi firmy U&SLUNO a.s. a U&SLUNO SK, s.r.o. Souhlasím se zpracováním svých osobních dat v souladu se zákonem České republiky č. 101/2000 Sb. a zákonem Slovenské republiky č. 428/2002, o ochraně osobních údajů.

Pokud jste zde nenašli odpověď na Vaši otázku, napište nám na job@u-sluno.cz.

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2018 Created by people in ARSY line