3D/2D vizualizace skladu pro Tesco

Společně s členy BSD Tesco týmu jsme se na základě jejich zadání podíleli na vývoji zajímavé aplikace pro grafické zobrazení mapy skladu. Na žádost klienta jsme uskutečnili vývoj dle zadaných parametrů, modul je přitom koncipován jako součást reportovacího systému DC portal.

Zaměstnanci skladů Tesco mohou díky naší novince procházet grafickými vizualizacemi svých pracovišť, barevně filtrovat jednotlivé pozice modelu podle zadaných parametrů (např. podle obchodní struktury zboží, hmotnosti či objemu produktů), mít lepší přehled a dosahovat vyšší produktivity práce. Výstupy lze totiž snadno použít k efektivní reorganizaci skladu a optimálnímu rozložení skladových zásob.

Celý model je napojen na jednotlivé databáze ORWMS a proto vždy nabízí data o položkách v reálném čase. V současnosti probíhá pilotní testování v distribučním centru v Kralupech. Řešení bude následně implementováno i do ostatních skladů v CZ, SK, PL a HU.



13. 10. 2015

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line