• Úvod
  • Aktuality
  • Analýza dat zákaznického věrnostního systému pro TRAVEL FREE

Analýza dat zákaznického věrnostního systému pro TRAVEL FREE

Již od ledna spolupracujeme se společností Travel Free, s. r. o., kde se zabýváme analýzou dat zákaznického věrnostního systému. Firma Travel Free provozuje maloobchodní síť 29 prodejen na hraničních přechodech s Německem a Rakouskem. Prodejní síť se specializuje na kvalitní české i zahraniční produkty v sortimentu alkoholických nápojů, cigaret, kávy, cukrovinek, kosmetiky a parfumerie a dosahuje obratu 6 miliard korun ročně.

Travel Free v březnu 2013 zprovoznila zákaznický věrnostní systém, ve kterém je již registrováno několik set tisíc zákazníků, a právě na analýzu transakčních dat věrnostních zákazníků a jejich nákupních zvyklostí je náš projekt zaměřen. Cílem je kontinuálně sledovat vývoj věrnostních nákupů a jejich podíl na celkovém objemu tržeb. Zároveň operativně analyzovat aktuální trendy, přiřadit zákazníkovi konkrétní nakoupené položky a pracovat s jeho oblíbeným sortimentem například formou personifikovaných nabídek. Analýza je zaměřena na běžné i promoční nákupy a její výsledky poskytují zástupcům společnosti Travel Free potřebné podklady pro budování spokojenosti a pevnějšího vztahu zákazníků ke společnosti.


Image title

7. 1. 2016

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line