Babí léto v U&SLUNO

V sobotu 23. září se v areálu Family Park Skalka ve Vřešině u Ostravy uskutečnila každoroční U & SLUNO akce pro naše kolegy a jejich rodiny s názvem Babí léto 2017.

Babí léto je akcí plné zábavy a dobré nálady, kde nechybí dětské úsměvy a něco dobrého na zub. I přes lehkou nepřízeň počasí (hromy a blesky) byla účast na letošním ročníku hojná. Dorazila necelá třicítka našich kolegů i se svými ratolestmi a dalšími rodinnými příslušníky. Pro děti byl nachystán kouzelný program v podobě zábavných her “Cesta do pohádek”, kterou si všechny náramně užily.

Letošní ročník byl však výjimečný. Poprvé v historii se uskutečnil SlunoRace, naše obdoba velmi populárního závodu Spartan Race. Ten si pro nás připravili dva naši “krutí” kolegové, aby otestovali naši fyzickou a psychickou zdatnost. Každý účastník musel projít 14ti stanovišti, která zahrnovala nejrůznější aktivity. Za zmínku stojí výběh na sjezdovku se závažím, bouldering nebo šplh na laně. Všichni účastníci projevili nadlidské odhodlání a výkon, za který byli potom náležitě odměněni.

Náročné odpoledne bylo zakončeno rautem, jenž během okamžiku zmizel v žaludcích všech spokojených účastníků Babího léta 2017.

27. 9. 2017

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line