Tisková řešení

Řešení pro generování tiskových sestav slouží aplikacím k zajištění výstupu dokladů na tiskárnu. Nástroj BI Publisher, který používáme pro zajištění tiskových výstupů, je platformou pro vytváření a správu interaktivních i statických dokumentů. Je efektivním nástrojem, který zvládne vygenerovat velké množství výstupů s malým dopadem na systém. Reporty jsou vytvářeny v jednoduchém editoru samotného nástroje. Tuto činnost mohou vykonávat vyškolení správci na straně zákazníka, účast dodavatele není obvykle nutná. Systém provádí verzování vytvořených reportů, což umožňuje se v budoucnu vrátit k dřívější podobě (např. vánoční a běžná verze faktury). Nástroj má také možnost jednoduché distribuce reportů, např. mailem určeným pracovníkům.

V BI Publisheru je umožněna konsolidace dat z různých zdrojů - např. z centrálního systému, řízeného skladu, reklamačního portálu a podobně. Výsledkem je tiskový nebo interaktivní report. BI Publisher má často úlohu jako generátor tiskových výstupů, slouží tedy k automatickému tisku dokumentů, například faktur, dodacích listů nebo reklamačních protokolů. Díky možnostem formátování textů, tabulek, obrázků a čísel vypadají výsledné tiskové výstupy profesionálně.

Ve stejném nástroji společnosti Oracle můžeme zobrazovat jednoduché analýzy a reporty. Přes webové rozhraní nebo přes obrazovku chytrého telefonu zobrazíme report uživatelům, kteří jej mají vidět. Data tak jsou k dispozici kdekoliv a kdykoliv při zachování pravidel bezpečnosti. BI Publisher nabízí také možnost čerpání dat z vlastního datového skladu. Díky této vlastnosti je možné toto řešení také jako jednoduchý manažerský informační systém. Pro společnosti, které nechtějí nebo nepotřebují investovat do plného BI nástroje, tak může BI Publisher představovat optimální řešení.

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line