Darování krve

Máme za sebou další příjemnou návštěvu Krevního centra FNO. Tentokrát jsme si vyhradili volný čas na celé dopoledne. Nečekalo nás totiž pouze dárcovství krve, ale také exkurze samotného centra. Hned u vstupu se nás ochotně ujal personál, který nás zasvětil do celého procesu. Vysvětlil nám například, proč je důležité darovat krev, jak se získávají potřebné krevní složky a jaké osoby nejvíce potřebují pomoc druhých. Po zajímavém úvodu jsme se hromadně přesunuli o pár pater výše do místnosti, kde se skladuje krev. Zde nám byl vysvětlen kompletní proces skladování krve a také jeho úskalí. Věděli jste například, že krev uskladněná ve speciálním skladovacím boxu vydrží pouhých 5 týdnů?

Image title

Image title

Image title

Po exkurzi na nás čekal smysl celé návštěvy – darování krve. Celkem 7 odvážlivců ulehlo na lůžka a bezplatně darovalo krev.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem dobrovolníkům za pomoc a personálu Krevního centra FNO za ukázkový přístup.

Image title

DĚKUJEME!

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line