Giving Tuesday v U & SLUNO

Naše spolupráce se spolkem ADAM pokračuje a letos poprvé v rámci akce Giving Tuesday přivítáme v U&Sluno návštěvu ze spolku ADAM – autistické děti a my.

Ukážeme klientům ADAMa, jak vypadá běžný pracovní den v IT firmě. I zdánlivě jednotvárná a jednoduchá práce za počítačem, ve skutečnosti taková vůbec není. Naopak je potřeba hodně vědomostí a zkušeností, které je nutné umět správně využít. Je také nutností umět komunikovat s okolím a se zákazníky, ať už virtuálně nebo fyzicky.

V rámci dne otevřených dveří budeme se zájemci mimo jiné simulovat vstupní pohovor, aby měli možnost vyzkoušet si na vlastní kůži tento proces a poté v budoucnu využít. Většina klientů z ADAMa jsou chlapci, kteří mají nadstandardní znalosti IT a rádi by v budoucnu v obdobné firmě jako je U&Sluno pracovali, což je skvělé a my jim rádi pomůžeme. Už se chystáme a na kluky se těšíme!

Image title


9. 11. 2017

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line