Makro Cash & Carry ČR


Velkoobchod MAKRO Cash and Carry působí v České republice od roku 1997. Poskytuje prodejní, distribuční a poradenský servis v nejširší oblasti potravin i spotřebního zboží, a to zejména pro profesionální gastronomii a nezávislý maloobchodní trh. V současné době MAKRO nabízí multikanálový koncept zahrnující inspirativní prodejny a distribuční řešení, která se soustřeďují na tu nejvyšší úroveň poskytovaných služeb. Cílem značky MAKRO je podpora a zajištění úspěšného nezávislého podnikání a jejím typickým rysem je sdílení vášňě pro vše okolo potravin.

V České republice patří do sítě Makro Cash & Carry ČR třináct velkoobchodních center. Tato centra jsou zaměřena na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, zejména obchodníkům a firmám podnikajícím v gastronomii. Jsou atraktivním místem nákupů jak pro maloobchodníky, tak pro velkoobchodníky i velkoodběratele, jakými jsou orgány státní správy, školy, nemocnice a další instituce.

Do portfolia společnosti MAKRO patří také skupina úspěšných vlastních značek jako jsou ARO, Fine Life , METRO Chef, METRO Professional, METRO Premium, Sommelier Select, Sigma či Tarrington House a další.

Značka MAKRO patří do mezinárodní skupiny METRO, lídra, který se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin. Společnost je zastoupená v 35 zemích a celosvětově zaměstnává 150 000 lidí.
Makro Cash & Carry ČR
Vhodné pro
Vhodné pro:
Centrály
Centrály

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2019 Created by people in ARSY line