• Úvod
  • Aktuality
  • Marta Nováková získala ocenění Manažer roku 2016!

Marta Nováková získala ocenění Manažer roku 2016!

Předsedkyně představenstva společnosti U & Sluno a prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Marta Nováková a předseda představenstva výrobního družstva Kovobel Emil Beber byli v pražském paláci Žofín vyhlášeni vítězi soutěže Manažer roku 2016. Čtyřiadvacátý ročník soutěže pořádaly Svaz průmyslu a dopravy ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Česká manažerská asociace.

Deset nejlepších manažerů bylo vybráno do žebříčku TOP 10. Vedle Novákové a Bebera do něj byli zařazeni majitel a jednatel společnosti Marlenka International Gevorg Avetisjan, předseda představenstva a generální ředitel ČEPRO Jan Duspěva, ředitel Institutu klinické a experimentální medicíny Aleš Herman, předseda představenstva Rybářství Třeboň Jan Hůda, jednatel a generální ředitel Koyo Bearings ČR Petr Novák, ředitel Úřadu pro civilní letectví ČR Josef Rada, generální ředitel AGC Automotive Czech Luděk Steklý a generální ředitel společnosti SOMA Ladislav Verner.

„Je pozitivní, že byl nominován větší počet žen manažerek než v předchozích ročnících. Manažeři byli podrobně hodnoceni nejen za rok 2016, ale za jejich dlouhodobou činnost ve firmách tak, abychom mohli komplexně posoudit jejich schopnosti,“ okomentoval ročník prezident Jan Wiesner.

Novinkou letošního ročníku bylo udělení ceny za inovace pro udržitelný rozvoj za dlouhodobou a soustavnou inovativní činnost s ekonomickým, sociálním i environmentálním přínosem pro všechny. Ze 71 finalistů soutěže obdrželi cenu jednatel a ředitel společnosti HACO Martin Havlín, Herman a Hůda.

Image title

Zdroj: ČTK

21. 4. 2017

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line