METRO Cash & Carry SR


Veľkoobchod METRO Cash and Carry pôsobí v Slovenskej republike  od roku 2000. Poskytuje predajný, distribučný a poradenský servis v najširšej oblasti potravín a spotrebného tovaru, a to predovšetkým pre profesionálnu gastronómiu a nezávislý maloobchodný trh. V súčasnej dobe METRO ponúka multikanálový koncept zahrňujúci  inšpiratívne predajne a distribučné riešenia, ktoré sa sústreďujú na tú najvyššiu úroveň poskytovania služieb. Cieľom značky METRO je podpora a zaistenie úspešného nezávislého podnikania a jej typickým rysom je zdieľanie vášne pre všetko okolo potravín.

V Slovenskej republike patrí do siete  METRO Cash & Carry SK  šesť veľkoobchodných centier. Tieto centrá sú zamerané na veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho  spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom, predovšetkým obchodníkom a firmám podnikajúcim v gastronómii. Sú atraktívnym miestom nákupu ako pre maloobchodníkov, tak pre veľkoobchodníkov a veľkoodberateľov, akými sú orgány štátnej správy, školy, nemocnice a ďalšie inštitúcie.

Do portfólia spoločnosti  METRO patrí tiež skupina úspešných vlastných značiek ako sú ARO, Fine Life, METRO Chef, METRO Professional, METRO Premium, Sommelier Select, Sigma ,alebo  Tarrington House a ďalšie.

METRO Cash & Carry SR
Vhodné pro
Vhodné pro:
Centrály
Centrály

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2019 Created by people in ARSY line