B2C řešení

E-commerce představuje jednu z dalších oblastí rozšiřujících obchodníkovy možnosti komunikace se zákazníkem - ať už koncovým zákazníkem (B2C přístup), nebo dalším obchodníkem (B2B přístup). Pro tyto dva typy zákazníků je nezbytné zvolení správné politiky přístupu - B2B zákazníci potřebují zejména přehledný systém, který jim umožní nakoupit požadované zboží rychle a bez zbytečných průtahů, u přístupu ke koncovým zákazníkům (B2C přístup) je však většinou patrná snaha nabídky dalšího, souvisejícího, zboží. Síla našeho řešení Menea spočívá mimo jiné v tom, že kromě podpory samostatného B2C, resp. B2B řešení umožňuje také vést paralelně oba tyto přístupy se zachováním rozlišného postoje k oběma typům zákazníků. Koncoví zákazníci nemohou pracovat v B2B části a obráceně.

B2C část řešení Menea může sloužit nejenom jako klasický e-shop určený pro nákup zboží koncovým zákazníkem, ale také jako rezervační systém, případně jako katalog zboží. V těchto dvou režimech má systém podobné funkce jako běžný e-shop, avšak bez možnosti objednávání. V rezervačním systému je výstupem pouze zablokování zboží a vlastní zakoupení zboží probíhá fyzicky v kamenném obchodě. Katalog zboží slouží jen k procházení zbožím a k zobrazení detailů artiklů (ceny, dostupnost apod.).

Vzhled obrazovky a funkce jsou vždy určeny požadavky obchodníka. Samozřejmostí je responzivní design e-shopu, který umožní přístup nejenom ze stolních počítačů, ale zajišťuje také optimální rozložení stránek při přístupu z mobilních zařízení.

Řešení Menea představuje mix redakčního systému a dynamického e-shopu, což obchodníkovi umožňuje samostatně provádět drobné změny v rámci systému - od správy artiklů, uživatelů a zákazníků až po členění artiklů do sortimentních skupin.

Tento systém používá již čtyři roky společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. a METRO Cash & Carry SR s. r. o., dále společnost U.T.C., spol. s r.o. (od roku 2012) a nově od letošního roku (2015) také společnosti HORNBACH BAUMARKT CS spol. s r.o. a UNI HOBBY, a.s.

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line