Samoobslužné pokladny

Samoobslužná pokladna představuje další způsob odbavení zákazníka a rozšiřuje tak klasický model pokladního systému. Tento způsob odbavení bez nutnosti přítomnosti pokladní přináší zákazníkovi úsporu času.

Namísto čekání ve frontách si svůj nákup můžeme odbavit sami. Jak? Celý proces se nijak neliší od standardního odbavení za pomoci obsluhy, jen v roli pokladní se nyní ocitá sám zákazník. Sami si načítáme čárové kódy zboží a po ukončení nákupu nás pokladní systém informuje o finální částce k zaplacení, kterou si ale také můžeme průběžně kontrolovat na obrazovce. Platbu lze provést bezhotovostně kartou i v hotovosti. Využití samoobslužné pokladny je snadné a rychlé.

Ovládání pokladny je intuitivní a jednoduché tak, aby vyhovovalo všem typům zákazníků, kteří si přijdou nakoupit. Navigace je zajištěna pomocí dotykové obrazovky, kde je zákazník naváděn texty, animacemi, obrázky produktů a dále doprovodnými audio instrukcemi. Na samoobslužné pokladně je obecně možné prodat celou šíři sortimentu jako je tomu na standardní pokladně. Platba je zde možná hotově, platební kartou nebo eventuálně dárkovou platební kartou. Na pokladně je možné též uplatnit všechny typy slevových kupónů a stvrzenek za vratné obaly.

V některých případech je třeba intervence pokladního asistenta. Asistent je speciálně vyškolená osoba pro samoobslužné pokladny, jehož úkolem je zejména provedení kontroly věku zákazníka při nákupu zboží podléhající zákonem stanovené minimální věkové hranici. Asistent je zákazníkovi kdykoliv k dispozici pro případ pomoci.

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line