• Úvod
  • Aktuality
  • Novinky od našich zákazníků z prostředí COOP Jednot

Novinky od našich zákazníků z prostředí COOP Jednot

COOP Jednota Žilina

Celý podzim loňského roku pokračoval projekt implementace nového pokladního systému ve spolupráci s partnerem Diebold Nixdorf do prodejen COOP Jednota Žilina. Zároveň proběhlo rozšíření konceptu Click & Collect na další prodejny. Při přípravě kampaně na podporu nových systémů jsme poskytli i konzultační servis v oblasti online marketingu. 

Image title

COOP Jednota Liptovský Mikuláš

V září minulého roku byl ukončen projekt dodávky samoobslužných pokladen do prodejny Tempo Supermarket v Liptovském Mikuláši ve spolupráci s Diebold Nixdorf. V současné době tak tato společnost provozuje dva supermarkety s uvedenou technologií – ve Spišské Nové Vsi a v Liptovském Mikuláši.

Image title

COOP Jednota Čadca

Ke konci roku proběhla akceptace lokálních modifikaci modulu GOLD Forecast zaměřená na optimalizaci práce pro sortiment Ovoce a Zelenina. Projekt byl ukončen a očekáváme, že zákazníkovi přinese optimalizaci v této oblasti a vyšší míru automatizace.

Image title26. 2. 2019

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line