• Úvod
  • Aktuality
  • Novým generálním ředitelem U & SLUNO je Jiří Bílý

Novým generálním ředitelem U & SLUNO je Jiří Bílý

Společnost U&SLUNO si vám dovoluje oznámit, že novým generálním ředitelem společnosti byl jmenován pan Jiří Bílý. Ve funkci tak vystřídal pana Radka Hartmana, který na pozici generálního ředitele společnosti působil od roku 2013.

„Jmenování je pro mě obrovská výzva a závazek zároveň. Věřím, že se mi podaří navázat na úspěšnou práci Radka Hartmana a tímto bych mu rád poděkoval za vše dobré, co pro společnost udělal“, říká Jiří Bílý a dodává: „bezprostředním cílem pro následující období je úspěšně dokončit rozpracované projekty, rozvíjet dále naše aktivity a v neposlední řadě plnit plánované prorůstové cíle s vizí být i nadále stabilním a důvěryhodným partnerem pro naše stávající i budoucí zákazníky a obchodní partnery".

Jiří Bílý působil ve společnosti U&SLUNO v letech 2000-2003 a vrátil se po šestileté pauze do společnosti na pozici Key Account Managera. Od roku 2013 zastával post obchodního a marketingového ředitele. Tento post bude Jiří Bílý zastávat i nadále.


Na pozicích odborných ředitelů dále působí:

Silvie Grygarová – ředitelka oddělení Backoffice and Finance

Radim Tvardek – ředitel oddělení Delivery

Lukáš Václavík – ředitel oddělení Service and Support


1. 3. 2016

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line