U&SLUNO v kostce

KDO JSME & CO UMÍME

Jsme moderní, dynamická a projektově řízená společnost. Patříme k předním poskytovatelům informačních technologií a poradenských služeb pro oblast obchodu, logistiky a distribuce. Přinášíme inovativní řešení s důrazem na vysokou přidanou hodnotu a rychlou návratnost investice. Naší specializací je zejména optimalizace manažerských a řídících postupů, centrálních a obchodních procesů a logistických a distribučních operací. Zaměřujeme se na zvyšování výkonnosti a efektivní využívání IT technologií v těchto oblastech a zároveň hledáme cesty vedoucí ke snížení nákladů na jejich provoz.


ZKUŠENOSTI & PŘEHLED


Naší silnou stránkou je vysoká profesionalita týmu specialistů a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Máme zkušenosti a znalosti získané z vedení a realizací mnoha projektů lokálního i mezi­národního rozsahu. Mimo to klademe velký důraz na profesní a osobní rozvoj zaměstnanců, na jejich vzdělávání a rozhled v oborových i technologických trendech. To vše je důležité pro to, aby dokázali přesně porozumět potřebám a cílům klientů a najít optimální řešení na míru jejich podnikání, plánům nebo požadavkům a aplikovat jej v rámci nejvyšších standardů.

Působnost společnosti překročila již před mnoha lety hranice České republiky. Své služby poskytujeme i na trzích Slovenska, Chorvatska, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Kazachstánu a Ruska. Známe specifika a odlišnosti jednotlivých prostředí a umíme realizovat náročné projekty v cizojazyčných a odlišných legislativních i podnikatelských podmínkách a rychle reagovat na případné změny.

SPOLUPRÁCE & PARTNERSTVÍ

Uvědomujeme si jak důležitý prvek pro dodávky kvalitních integrovaných i samostatných řešení představuje spolupráce s partnery. Neustále proto rozvíjíme vztahy s partnerskými firmami a organizacemi, a to zejména v oblastech technologií, hardwarového vybavení a softwarových aplikací. Jsme držiteli certifikátu Oracle GOLD, což nás řadí mezi specializované partnery s garancí nejvyšší úrovně poskytovaných služeb.


ZÁVAZKY & CÍLE


Svým zákazníkům dodáváme taková řešení, která jsou podporou a hnacím motorem pro jejich podnikání, optimálním nástrojem pro dosažení stanovených cílů, maximální výkonnosti a tržní konkurenceschopnosti.

Naší trvalou ambicí a závazkem je být dobrým a spolehlivým partnerem, garantem kvality, stability a pokrokovosti v IT. 


Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line