• Úvod
  • Aktuality
  • Ohlédnutí za jubilejním 25. ročníkem Retail Summitu

Ohlédnutí za jubilejním 25. ročníkem Retail Summitu

Retail Summit patří mezi tři největší obchodní konference v Evropě a tomu odpovídá program i účast. Potkáte zde největší hráče českého a středoevropského obchodního trhu. Letošní ročník oslavil 25. výročí od svého vzniku, vystoupilo zde více než sto řečníků a naše společnost se stala zlatým partnerem.

Celý program zahájila bývalá předsedkyně představenstva naší společnosti a současná ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková, která hovořila na téma: Ohlédnutí za 25 lety: Co se v obchodě změnilo.

Image title

V průběhu odpoledního programu se vystřídala řada hostů diskutujících na široká témata od zákaznického zážitku až po trendy v obchodu. První den Retail Summitu 2019 zakončila moderátorka Lucie Výborná, která moderovala celý galavečer a předávání cen Obchodník roku 2018. Celkovým vítězem a obchodníkem roku se stala společnost IKEA Česká republika. Gratulujeme!

Druhý den odstartoval v naší režii. Vedoucí obchodního oddělení Patricia Jakešová moderovala sekci In-Store Experience 4.0 a do panelu si pozvala zajímavé hosty a společně diskutovali o svých zkušenostech v oblasti zákaznického zážitku.

Image title

Návštěvníci konference mohli rovněž zavítat k našemu stánku. Zde byla možnost promluvit s našimi odborníky a blíže poznat naše zákaznická řešení. Pokud měli štěstí, mohli potkat i kouzelníka.

Image title

Děkujeme hostitelům akce Blue Events a těšíme se na další ročník Retail Summitu.


13. 2. 2019

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line