Ceny a promoce

Cenová a promoční politika jsou jedny z nejobtížnějších strategických oblastí, ve kterých obchodníci mohou usilovat o odlišení se od konkurence. Bez odpovídajícího nástroje pro správu cen a řízení promočních akcí jsou důležitá rozhodnutí přijímána na základě neúplných nebo nesprávných informací, případně na základě záplavy dat bez dostatečné informační hodnoty.

Náš systém je koncipován pro obchodní společnosti, které potřebují řídit ceny na základě objektivních vstupů napříč různými prodejními kanály. Toto řešení tedy umožňuje smysluplně řídit tvorbu cen podle nastavených pravidel tím, že konsoliduje všechny relevantní informace, z nichž počítá správné ceny, které jsou dále distribuovány do všech prodejních kanálů. To dovoluje obchodníkovi vyladit svoji cenovou politiku bez zvýšení administrativní zátěže.

Každé zboží může být navíc zařazeno do libovolného počtu ceníků, ve kterých je jiná cenová politika (běžný ceník, akční ceník, výprodejový ceník, partnerský ceník a podobně). Ceníky jsou aktualizovány automaticky, systém mezi nimi přepíná sám podle nastavených pravidel, čímž je zajištěno, že systém bude vždy pracovat se správnou cenou.

Klíčovou částí řízení cen je zajištění shody cen napříč společností – především v centrálním systému, na pokladnách, regálech. Nekvalitně integrované systémy mohou obchodníkovi způsobit potíže se zákazníky i státními institucemi. Součástí našeho řešení jsou kontrolní mechanizmy, které zajišťují soulad cen na pokladně s cenami v systému, a na případné nekonzistence systém upozorňuje. Podobně systém zajišťuje, aby na prodejnách byly vytištěny správné regálové etikety – tato úloha je plně automatická, systém etikety vytiskne bez součinnosti uživatele. Samozřejmostí je vytištění etiket ve správném formátu (běžné etikety, hákové etikety, celostránkové poutače apod.), a ve správném množství – pro všechna místa na prodejní ploše, kde je zboží vystaveno.

Naše řešení tedy podporuje tvorbu promočních ceníků a také definici pokladních akcí (slev počítaných na pokladně). Mezi ně se řadí různé slevy typu 2+1 zdarma, dárky spojené s určitým zbožím, sleva vázaná na celkovou velikost nákupu, na zakoupení množství konkrétní položky, happy hours a další. Tyto pokladní akce jsou dále vyhodnocovány pro zjištění hospodářského výsledku akce.

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line