Optimalizace komunikace

Správně nastavená komunikace mezi pracovníky je pro prodejce, kteří chtějí na trhu retailu uspět, velmi důležitá. Nová technologie WorkForce Connect od Zebra Technologies dokáže problémy v komunikaci efektivně vyřešit a dokonce vše posouvá na zcela novou úroveň. Všechna zařízení, ať už jde o chytré mobily nebo skladové terminály, totiž propojuje do jedné komunikační sítě s řadou rozšíření — umožní tak nejen plynulejší komunikaci napříč celou firmou, šetří také čas a nabízí výrazně lepší zákaznickou zkušenost, protože veškeré požadavky vyřídíte podstatně rychleji.

Při každodenní práci musí zaměstnanci běžně přepínat pozornost mezi několika přístroji, aby si vyhledali informace o produktech a jejich umístění, nebo aby mohli sbírat další nezbytná data. Tyto časté změny vedou k prostojům, nedorozuměním při řešení úkolů, frustraci zákazníků a tím ve výsledku i k ztrátě zisku pro váš byznys. Zebra WorkForce Connect v tomto ohledu nabízí rychlou a plynulou interakci mezi pracovními týmy, manažery a zaměstnanci i jednotlivými prodejnami. V reálném čase a bez prodlevy, aby efektivnímu workflow nestálo nic v cestě. Jeden pracovník tak může stisknutím jediného tlačítka získat sílu mnoha. Špičkový výkon, kterému nestojí v cestě žádné hranice. 

Na to, jak může WorkForce fungovat, se podívejte ve videu. 


Více o aplikaci WorkForce Connect v retailu naleznete níže v letáku.

Image title

Image title

Leták ke stažení Workforce Connect Retail CZ.pdf


Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line