• Úvod
  • Aktuality
  • Oznámení o změně ve vedení společnosti U & SLUNO a.s.

Oznámení o změně ve vedení společnosti U & SLUNO a.s.

Vážení zákazníci, obchodní partneři a spolupracovníci,

dovolujeme si vás tímto informovat o změnách ve vedení společnosti U & SLUNO a.s.

Své působení ve společnosti ukončil generální ředitel Jiří Bílý. S platností od 1. 4. 2020 se stane novým generálním ředitelem společnosti U & SLUNO a.s. Miroslav Krupa. Ředitelem oddělení Delivery bude nově Tibor Szekeres, obchodní a marketingovou ředitelkou byla jmenována Patricia Jakešová.


Miroslav Krupa vystudoval Technickou univerzitu v Ostravě a titul MBA v oboru Executive Leadership získal na Liverpool John Moores University. Ve společnosti působil už v letech 2001 - 2010 a v roce 2017 se do U&SLUNO vrátil. V současné době vykonává funkci ředitele oddělení Delivery.

Tibor Szekeres ve společnosti pracuje od roku 2000. Je uznávaným odborníkem na logistické procesy, seniorním aplikačním specialistou na skladové systémy a v současné době vede tým konzultantů.

Patricia Jakešová působí ve společnosti od roku 2016. Předtím získala bohaté profesní zkušenosti na manažerských pozicích ve významných společnostech, včetně společnosti Eureca Shops - United Bakeries a provozovatelů obchodních řetězců Albert, Makro a Delvita.Kolegům přeji v jejich nových rolích mnoho úspěchů

Jiří Novák

Předseda představenstva


30. 3. 2020

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line