Personal Shopping pro COOP Žilina

Společnost U&SLUNO ve spolupráci s partnery zahájila realizaci projektu Personal Shoppingu(self-scanning) ve společnosti COOP Jednota Žilina.

Projekt zahrnuje komplexní dodávku technologie, včetně hardware, implementace a integrace do stávajícího informačního systému. Společnost COOP Jednota Žilina se tak zařadila mezi přední retailové společnosti, které zákazníkům nabídnou možnost využití této technologie. Zákazníci tak budou moci ocenit především zvýšení komfortu samotného procesu nakupování a zejména jeho významné zjednodušení. Jedná se o další inovaci, kterou se po samoobslužných pokladnách rozhodla COOP Jednota Žilina ve spolupráci se společností U&SLUNO realizovat.

Podstata této technologické a procesní inovace spočívá ve využití přenosných terminálů (skenerů) zákazníky, kdy zákazník při vložení zboží do košíků naskenuje čárový kód zboží a následně po ukončení nákupu zboží jen zaplatí, bez nutnosti vyložení zboží na nákupní pás. Zboží si tak již v průběhu nákupu může ukládat přímo do tašek bez nutnosti další manipulace se zbožím na pokladně. Zákazník má po celou dobu k dispozici přehled o nakoupených položkách a celkové výši částky za svůj nákup. Práce s terminálem je velmi jednoduchá a umožní realizovat veškeré činnosti, na které je zákazník při nakupování zvyklý, včetně vrácení či výměny již naskenovaného zboží.

13. 2. 2017

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line