Vzdělávání a koučink

Pro získání konkurenční výhody nestačí jen nainstalovat kvalitní systém. Očekávanou roli bude hrát pouze tehdy, budete-li ho efektivně a v maximální míře využívat. Znalost uživatelů systému je proto klíčem pro úspěšné nastartování a směřování vašeho podnikání.

Intenzivní školení a konzultace poskytujeme nejen při samotném nasazení systému, ale také pro již zavedené systémy. V takových případech se může jednak jak o prohlubování a rozšiřování znalostí stávajících uživatelů, tak o zaškolení nových pracovníků.

Oblast školení či workshopů se však netýká pouze našich konkrétních produktů a řešení. Jsme připraveni proškolit vás a vaše zaměstnance také v oblasti procesů a vztahů v rámci fungování obchodu, logistiky a celého dodavatelsko-odběratelského řetězce. Organizujeme workshopy zaměřené na optimalizaci a reengineering obchodních postupů. Tyto workshopy pokrývají oblasti od centrálních operací jako řízení nákupu či prodeje, přes zefektivnění provozu skladu až po organizaci obchodních jednotek, případně dalších klíčových provozních i podpůrných operací v rámci jednotlivých článků dodavatelsko-odběratelského řetězce.

Pracovníkům na vedoucích pozicích nabízíme pomoc s hledáním individuálních řešení. Účelem koučování je dosažení profesního a osobnostního rozvoje. Jsme připraveni vám na této nelehké cestě pomoci našimi dlouholetými zkušenostmi a znalostmi.

Máte-li zájem o organizaci školení či workshopu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zpracujeme návrh možných poradenských a školících aktivit.


Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line