Nastavte procesy efektivněji.

Robotics

Přenechte rutinní práci strojům

 

Odlehčíte svým zaměstnancům od rutinních činností a umožníte jim soustředit se na práci s vyšší přidanou hodnotou. Zbavíte se prostojů, snížíte chybovost a posílíte motivaci svých pracovníků.

Nejnovější technologie vám umožní získat konkurenční výhodu a nabídnout zákazníkům rychlejší i kvalitnější servis. Ušetříte na provozních nákladech, které vlivem růstu mezd v posledních letech stoupají.

Proč automatizovat?

Urychlíte podnikové procesy.

Snížíte chybovost práce.

Posílíte motivaci zaměstnanců.

Ušetříte provozní náklady.

S automatizací pomáháme:

Vyberte si vhodné řešení
právě pro vás

Autonomní roboti

 

Zrychlete transport zboží po skladu i vychystávání objednávek díky autonomním robotům. Nechte pracovníky dělat činnosti s vyšší přidanou hodnotou.

– využití robotů snižuje náklady na zaměstnance
– odstranění prostojů zkrátí dobu přípravy objednávek
– stroje nepodléhají únavě a nepozornosti, což vede ke zvýšení bezpečnosti

Inovativní řešení pro každou situaci

Naši specializovaní roboti zvládnou:

– transport palet a přepravek
– přepravu produktů mezi stanovišti ve skladu
– inventuru zboží ve skladu
– součást zónového vychystávání

Vyšší produktivita

Nahraďte neproduktivní lidskou práci roboty a uvolněte ruce zaměstnancům, kteří se tak budou moci soustředit na důležitější úkoly. Zrychlete vychystávání zásilek i přepravu výrobků napříč firmou.

Bezpečnější pracovní podmínky

Samočinní roboti přispívají také k vyšší bezpečnosti na pracovišti – díky výborné orientaci v prostoru se bez problémů vyhnou pevným překážkám i lidskému personálu. Zvládají tak práci v normálním režimu běžného skladu.

Snadná integrace s firemním systémem

Autonomní roboty propojíme s vašimi stávajícími IT systémy, které můžete použít k zadávání pracovních úkolů. Díky integrované dotykové obrazovce lze řadu robotů ovládat také samostatně.

Rychlé nasazení

Celé řešení včetně zmapování prostor a zaškolení personálu zvládáme nasadit do 14 dnů.

Roboti pro transport palet

 

I transport palet umí být autonomní a mnohem úspornější. Paletu s nákladem o váze 1300 kg dnes už nemusíte přepravovat vysokozdvižným vozíkem o váze 2,5 t. Zvládne to i robot vážící 700 kg. Elektrickou energii spotřebovává hlavně na přepravu nákladu, nikoli sám sebe.

– 8x nižší spotřeba el. energie
– 1 hodina nabíjení = 8 hodin práce
– 40–80% redukce podílu lidské práce

Palety i z válečkových drah

Běžně zvládá europaletu, přepravní box nebo jakoukoliv paletu do rozměrů 1,2 x 1,2 m a 1 300 kg. Vše zvedne do výšky až 1,2 m a přesně usadí díky sofistikovanému polohovacímu systému. Dokáže přebírat palety i z/na válečkové dráhy, protože nemá nůžkový zdvih.

Umí paralelní pohyb

Poradí si i s velmi těsným umístěním nákladu mezi jiné palety nebo odebráním palety umístěné nakřivo. Paletu si nabere se sklonem až 10° nebo 10 cm na každou stranu. Velkou výhodou je, že se nemusí otáčet kolem své osy, ale umí paralelní pohyb do boku.

Evropská certifikace

Robot bezpečně funguje se skladníky, vysokozdvižnými vozíky i s dalšími roboty. Roboti pro transport palet jsou vyráběni v Evropě a splňují normy pro bezpečný provoz.

Nabíjení a servis

Ti největší roboti pro převoz těch nejtěžších nákladů pracují na jedno nabití 8 hodin v kuse. Proto není zapotřebí mít pro každého robota samostatnou nabíječku. V případě, že nemají připravenou další práci, nabíjí se průběžně. Životnost baterií se pohybuje v rozmezí 4-6 let. Servis robotů by se měl provádět 2x za rok.

Třídicí roboti

 

Třídicí roboti vám pomohou s plynulým a rychlým tříděním zásilek. Rychlejší třídění znamená rychlejší expedici zásilky ke koncovému zákazníkovi a tím pádem jeho vyšší spokojenost.

– ušetříte desítky hodin času a vyhnete se přetížení obsluhy
– méně chyb v třídění zboží
– třídění s minimální lidskou obsluhou

Tady kila roli nehrají

Chcete třídit zásilky plyšáků nebo krabice šroubů? Na tom nezáleží, k dispozici jsou vám roboti všech potřebných váhových kategorií. Ti nejmenší uvezou 2 kg, ti největší i 50 kg. V provozu zůstanou nehledě na zátěž celý den a odpočívat v nabíjecích docích, kam trefí sami, potřebují pouhých pár minut.

Pozor křehké! To robotovi připomínat nemusíte

Každý balík je jinak křehký a tak si zaslouží různé zacházení. A roboti se k nim chovají přesně podle toho. Vše potřebné si navíc zjistí úplně sami z čarových kódů. Podle toho třídí zásilky do boxů, košů, pytlů nebo skluzů. A pro ty nejdelikátnější kousky mají rovnou přichystaný pás pro ještě plynulejší odložení zásilky.

Překážky už nejsou překážkou

Celé řešení třídění je maximálně mobilní a počítá s překážkami ve skladu. Třídicí boxy lze jednoduše posunout nebo převést na úplně jiné místo, takže je obsluha nemusí zbytečně zvedat a přenášet. Díky automatickým čidlům u boxů a preciznímu naprogramování robotů se ani nemusíte bát, že by zásilky padaly na zem, i kdyby někdo náhodou zapomněl přistavit prázdný box.

Co pro vás uděláme?

Automatizaci vám pomůžeme zařídit od A do Z. Zajistíme analýzu interních procesů, návrhy k jejich optimalizaci i následnou realizaci změn. Samozřejmostí jsou také průběžné konzultace a důkladné zaškolení personálu v novém softwaru.

Odebírejte náš newsletter

Nejčerstvější novinky přímo do vaší schránky.

Souhlas se zpracováním osobních údajů(Required)