Studie proveditelnosti

Studie proveditelnosti představuje rozsáhlejší materiál, jehož cílem je představit určitý projektový záměr, např. implementace nového software pro řízený sklad. Výsledkem studie je obvykle hodnocení zamýšleného projektu z mnoha úhlů pohledu - procesního, finančního, z pohledu dopadů na IT infrastrukturu společnosti, lidských zdrojů, potenciálních rizik, harmonogramu a dalších.

Studie proveditelnosti je tak výstupem pro střední a top management. Pro každou úroveň managementu jsou v něm obsaženy informace potřebné pro realizaci zamýšleného projektu.

Studie obvykle začíná manažerským zadáním projektu, po kterém následuje řada setkání s klíčovými uživateli zamýšleného systému. Na základě těchto setkání vzniká popis aktuálního stavu procesů a doporučení, jak z této situace realizovat plánovaný projekt.

Obvyklými oblastmi, ve kterých provádíme studie proveditelnosti, jsou zavádění řízených skladů, optimalizačních nástrojů, manažerských informačních systémů a celých výměn podnikových informačních systémů.

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line