Rok v U&SLUNO Petera Machlicy


Image title

Jaký pro tebe byl první rok v U&SLUNO?

Prvý rok v Slune bol  pre mňa v mnohých ohľadoch inšpiratívny a obohacujúci. U&SLUNO je spoločnosť plná profíkov, od ktorých som sa veľa naučil. Spoločnosť ale zároveň funguje ako rodinná firma a to mi vyhovuje, pretože dáva priestor na individuálnu kreativitu a vlastnú iniciatívu.

Co by si chtěl stihnout do konce roku?

Svoje ambície v pracovnom, ale aj v osobnom živote mám vždy nastavené vyššie ako sa odo mňa očakáva. Cítime, že pandemické opatrenia mierne ustupujú, čo mi dáva opäť širší priestor na realizáciu v obchode a naozaj aktívny prístup k zákazníkom. Do konca roku by som si chcel vybudovať stabilnú základňu spokojných zákazníkov a napriek pandemickým opatreniam naplniť svoj obchodný plán.

Prozraď nám něco ze svého osobního života.

Sme veľkí turisti a minulý rok sme s rodinou začali postupne navštevovať turistické rozhľadne vo svojom okolí. Na Slovensku ich je 145, takže ešte máme čo robiť.  A keďže sa nám postupne uvoľňujú aj športové podujatia, rád by som si opäť zabehol v septembri Žilinský polmaratón pod 1:40:00.

30. 6. 2021

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line