Setkání zaměstnanců na Soláni

Letní SLUNOvrat, tradiční setkání všech pracovníků U&SLUNO a.s., se letos konal v krásném prostředí Beskyd v horském hotelu Soláň. Nelehké úlohy moderátora se úspěšně ujal náš bývalý kolega Mirek Krupa. V dopoledním programu jsme zhodnotili nejen uplynulý rok, ale především jsme se zaměřili na možnosti, které přináší Průmysl 4.0 nejen pro naši firmu, ale pro retail a logistiku všeobecně. Prostor dostali také naši partneři ze společnosti SYMPHONY GOLD pan Didier a pan Janusz, se kterými jsme diskutovali nejen o stávající spolupráci tak o nových příležitostech.

Od odpolední týmové soutěže nás neodradil ani občasný déšť a týmy se vydal na okolní turistické trasy, kde plnil rozmanité úkoly. S velkým zájmem jsme využili také služby místního wellness centra. Celé setkání jsme uzavřeli večerním rautem a cimbálkou.

Pro zvídavé máme i několik fotek, které jsou k nahlédnutí zde.

 

21. 6. 2017

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line