Elektronické cenovky

Elektronické regálové etikety patří mezi progresivní technologie v maloobchodním segmentu. Obchodním společnostem nabízí významné zjednodušení náročného udržování papírových regálových etiket. Udržování jejich správnosti tak, aby se nestaly zdrojem stížností zákazníků anebo dokonce postihu ze strany kontrolních orgánů, stojí mnoho úsilí. Ani při důsledné kontrole se žádný obchodník nevyhne chybám způsobeným lidským faktorem.

Elektronické cenovky zajišťují soulad cen a ostatních údajů mezi centrálním systémem, pokladním systémem a regálovými etiketami. Kromě cen umí současně zobrazit více údajů, které vyžaduje legislativa (přepočet na měrnou jednotku, měnu), anebo je vyžadují jiné procesy obchodníka (např. čárový kód pro objednávání z prodejní plochy, kontrolu ceny apod.).

Koncepce je založena na přímém ovládání elektronických cenovek centrálním systémem. Změny na cenovkách jsou prováděny prostřednictvím wi-fi signálu, který všem etiketám na prodejně předá nová data. Takto je možné změnit údaje na tisících elektronických cenovk v řádu minut. Tím výrazně šetří čas personálu, který se tak může věnovat dalším důležitým činnostem, třeba pomáhat zákazníkům.

Samotné elektronické cenovky pracují na principu elektronického inkoustu. Zobrazování informací tak nespotřebovává téměř žádnou energii.

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line