Reklamační systémy

Přehled o reklamacích a reklamačních procesech je důležitý nejen kvůli legislativním požadavkům, ale také v rámci udržování dobrých vztahů se zákazníky. Zdlouhavý či neprůhledný reklamační proces může zákazníky odradit natolik, aby odešli k vaší konkurenci. Ohlídejte si tuto oblast za pomoci reklamačního systému.

Reklamační portál U&SLUNO umožňuje retailerům snadnou správu reklamací ze strany zákazníků i reklamací jejich dodavatelům. Díky tomuto nástroji již nikdy nedojde k překročení některého termínu reklamace. V reklamačním portálu jsou udržovány informace, které jsou vyžadovány zákonem, dodavatelem, popřípadě přijdou vhod z čistě informačních důvodů (např. způsob řešení, vyjádření servisu a obchodníka či popis vyřešení závady). Systém je bez nutnosti programových úprav možné nastavit tak, aby odpovídal legislativě většiny evropských zemí.

Reklamační portál U&SLUNO lze využít nejen interně pro vnitrofiremní řízení a kontrolu vyřizování reklamací, ale též externě ve vztahu k zákazníkovi (včetně elektronické komunikace o průběhu reklamace prostřednictvím internetových stránek a elektronické pošty nebo SMS zpráv). Nástroj umožňuje automatizovat výběr vhodného servisu podle druhu a značky reklamovaného výrobku. Nastavit lze také tzv. hlídací psy, kteří upozorňují na možné překročení lhůt. Kromě těchto upozornění nabízí reklamační portál U&SLUNO taktéž provozní a manažerské reporty. Samozřejmostí je pak sada tiskových výstupů podle požadavků zákazníka.

Přehled zásadních funkcí reklamačního portálu U&SLUNO:

  • Kompletně elektronicky zpracuje zadané reklamace, eviduje celý jejich životní cyklus od zadání po vyřízení včetně avíz pro plnění termínů a průběžné komunikace s reklamujícím.
  • Interně eviduje a kontroluje průběh reklamací včetně aktivního přístupu reklamujícího přes webové formuláře.
  • Řídí vztahy s dodavateli a servisními středisky dle nastavených parametrů.
  • Eviduje jednotlivá servisní střediska a jejich specializaci a umožňuje tak zákazníkovi výběr střediska, které mu nejvíce vyhovuje pro podání reklamace.
  • Automatizuje propojení reklamace s příslušnými dokumenty k výrobku, včetně propojení na servisní střediska, tisk reklamačních dokumentů.
  • Maximalizuje viditelnost dat, umožňuje tvorbu přehledů a reportů dle zadaných požadavků včetně historických přehledů.

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line