• Úvod
  • Aktuality
  • Vyhráli jsme výběrové řízení u vietnamské firmy Tamda Foods

Vyhráli jsme výběrové řízení u vietnamské firmy Tamda Foods

Během druhého pololetí loňského roku jsme se zúčastnili výběrového řízení o dodání Warehouse Management Systému a dalších přidružených řešení pro vietnamskou společnost Tamda Foods, s.r.o. Firma se specializuje mj. na konzervované potraviny, kosmetiku, alkoholické a nealkoholické nápoje, ale také krmivo pro domácí zvířata nebo užitečné výrobky do kuchyně. V současné době má k dispozici dvě prodejny a obsluhuje více jak patnáct tisíc zákazníků.

Po intenzivních jednáních se klient rozhodl pro využití našeho řešení WMS od společnosti Symphony Retail AI GOLD Stock a také řešení GOLD Warehouse Voice Operations. Začátkem roku 2019 proběhl první Kick Off Meeting, kterého se zúčastnily klíčové osoby obou společností. Během jarních měsíců jsme ukončili akceptační testy a koncem června jsme uvedli projekt do produkčního provozu. 

Cílem projektu je zefektivnění celého procesu logistiky a zavedení řízení toku zboží pomocí moderního systému GOLD Stock, stejně jako využití už zmíněného nástroje GOLD Warehouse Voice Operations, který umožní snadnou spolupráci nejenom kmenovým, ale i agenturním zaměstnancům. Pro nově otevřené obchodní centrum v Ústí nad Labem jsme zároveň dodali řešení pro Category Management. V rámci příprav pak došlo také k posílení a rozšíření pokrytí bezdrátové sítě, aby odpovídala parametrům našeho řešení.

Image title


24. 6. 2019

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line