Vyjádření k aktuální situaci

Vážení partneři,

rádi bychom vás ubezpečili, že v U & SLUNO děláme maximum pro zajištění plynulého provozu naší společnosti a poskytovaných služeb i v následujících dnech, týdnech či měsících.

Práce na projektech a činnosti podpory i nadále probíhají ve stávajícím rozsahu. Stejně platí dodržení všech dříve dohodnutých obchodních podmínek. Jsme také otevřeni jednání o přípravě na rychlé a plynulé navrácení se do běžného režimu či přípravě na nové projekty a zakázky.

Charakter naší práce nám umožňuje využít režim home office, všichni zaměstnanci proto plynule přešli na formu práce z domova, čemuž jsme přizpůsobili i technické vybavení. Omezili jsme pouze služební cesty, ale rádi se s vámi kdykoliv dle potřeby spojíme na dálku.

Všichni jsme se v těchto dnech ocitli v nelehké situaci, kdy se potýkáme s řadou komplikací a omezení v pracovním i osobním životě. V U & SLUNO plně respektujeme nařízení vydaná vládou ČR a děláme vše pro to, abychom ochránili naše zaměstnance i vás, naše zákazníky a partnery.

Přejeme vám v tomto náročném období především hodně zdraví

U & SLUNO

18. 3. 2020

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2020 Created by people in ARSY line