Workshop Category Management

Ve středu 24. 10. jsme ve spolupráci s našimi partnery Pygmalios a EY pořádali odborný workshop na velmi aktuální téma Category management. Workshop se konal v pražských kancelářích našeho partnera EY, kde se účastníci mohli potěšit nejen zajímavým obsahem, ale také skvělým výhledem na Pražský hrad.

Úvod byl v režii hostitelů z EY, kteří nám představili prezentaci o Category managementu v době, která volá po vyšší efektivitě. Po krátkém coffee breaku přišlo na řadu představení naší firmy. Poté už přišla na řadu naše Senior Business Konzultantka Patricia Jakešová se svým pojetím Category managementu, který pro klienty přináší tu správnou přidanou hodnotu.

Po přestávce se mikrofonu ujal náš další partner Pygmalios. Jejich tématem bylo People tracking technology a jejich hodnota pro business retailerů. Všechna vystoupení byla účastníky hodnocena velmi pozitivně, o čemž jsme se přesvědčili při závěrečném kladení dotazů. Těšíme se na další setkání při některém z našich dalších workshopů, které již začínáme plánovat.

Image title

Image title


24. 10. 2018

Máte zájem o více informací?Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy týkající se naší společnosti, aktivit, nabízených řešení a produktů a podat Vám maximum informací. Neváhejte nás kontaktovat, naše služby jsou tu pro Vás.

Telefonní kontakt: +420 596 101 511

Kontaktní formulář

Nahoru

© 2015 - 2021 Created by people in ARSY line